Vítejte ve světě Bonavita

Značka kávovarů Bonavita proslula po celém světě svou filozofií jednoduchosti. V jejím pojetí se skvělá káva i čaj dají uvařit až neuvěřitelně snadno. Cesta k tomu přitom vůbec jednoduchá nebyla. Za dokonale fungujícími výrobky Bonavita stojí celé roky tvrdé práce, testování a vývoje.

Důležitý ale není nekonečný výzkum, ladění produktů, ochutnávání výsledků ani získané ceny a certifikáty. Důležité je jen jedno. S kterýmkoli výrobkem Bonavita bude vaše cesta k perfektnímu nápoji snadnější než kdy předtím.

Jednoduché, ale báječné

Stejně jako dobré jídlo, i dobrá káva a čaj začínají u čerstvých, kvalitních surovin. Správná příprava dá vyniknout základním chutím a vůním, které dělají váš oblíbený nápoj jedinečným.

Když čerstvě upraženou a namletou kávu precizně smícháte s čistou vodou zahřátou na optimální teplotu, vznikne nápoj, který je ve své jednoduchosti dokonalý. A pro čaj platí totéž. Když ho budete po správnou dobu louhovat ve vodě o správné teplotě, užijete si naplno všechny chutě a vůně, které vám může nabídnout.

S výrobky Bonavita snadno dosáhnete požadované teploty a vytěžíte tak z přirozené chutě kávy i čaje maximum.

Vždy perfektní šálek

Každý milovník kávy ví, že dobrý šálek dokáže zvednout náladu v kterékoli situaci. Vědí to i designéři z Bonavity, a proto navrhují výrobky, s nimiž uvaříte skvělou kávu kdykoliv, ať už je zrovna rušné pondělní ráno nebo ospalé nedělní odpoledne.

Kávovary, konvice a drippery Bonavita přinášejí výjimečné výsledky bez námahy a v každé situaci. Díky produktům Bonavita je vaření kávy jednoduché a vy se tak můžete plně soustředit na požitek z perfektního šálku.

Certifikáty SCAA

Americká asociace výběrové kávy (SCAA) v rámci programu certifikovaných domácích kávovarů uděluje certifikáty pouze výjimečným přístrojům splňujícím náročné technické standardy. Na světě je takových produktů jen několik a kávovary Bonavita patří mezi ně.

Až si tedy budete připravovat prémiovou kávu v pohodlí svého domova s pomocí výrobků Bonavita, myslete na to, že máte v rukou skutečně něco výjimečného.

Výjimečné produkty

Chcete se o značce Bonavita dozvědět víc? Navštivte oficiální stránku výrobce Bonavita World.

Dostali jste chuť na skvělou kávu z kávovaru Bonavita? Vyberte si některý z těchto mimořádných výrobků v naší nabídce.